background image
Eki27

Mezuniyet–Toplantı–Balo

haberler no responses

Mezuniyet Balosu & Mesleki Geceler

Mezuniyet balosu için özenle hazırlanmış gençler masal gibi bir baloyu gerçek bir balo salonunda yaşayarak mezuniyet eğlencesinin tadını çıkaracaklar.

Mesleki geceler ve kutlamalarda önceden tasarlanan farklı organizasyonlarla davetler şölen havasına bürünüyor.

İş & Yemek Toplantıları – İftar Organizasyonları

Bireysel ve kurumsal bütün organizasyonlara üst düzey kalite anlayışıyla hizmet veren KRAL PALACE DÜĞÜN SARAYI , birçok yönüyle Elazığ’da ilkleri yaşatıyor. Mimarisiyle dikkat çeken mekan, geniş çaplı kongre, sempozyum ve şirket yemekleri için teknik ve tasarım yönünden iddialı.

Özel yemek menüleri ile iş yemekleriniz ve iftar davetleriniz için salonumuzda 600 kişiye kadar servis hizmeti verilebilmektedir.Teknik alt yapımız (Slide Show, Kürsü, 3 adet 12 m2 Ekran, Profesyonel Ses ve Işık Sistemi, Barkovizyon, vb.) ve profesyonel personellerimiz ile ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılayabilmekteyiz.

Seminer Salonu

Mimarisi kadar iç mekan tasarımıyla da dikkat çeken yapı, toplam 3.500 metrekarelik alanda Büyük salon ve VIP salon olmak üzere 2 büyük salondan oluşuyor. Toplantı ve seminer düzeni seçenekleri ile yemek yada kokteyl davetlerinde kendi bünyesindeki özel mutfağında Türk ve Dünya mutfaklarından özel lezzetler sunuyor.

FACEBOOK

HARİTADA BİZİ BULUN

Call Now Button